Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "LSA" slapukų politika. Daugiau informacijos

SRF remiamas projektas: ANSTVORIO MAŽINIMAS FIZINIU AKTYVUMU

 • Šis projektas ” Sporto ir fizinio aktyvumo specialistų gebėjimų kurti saugias ir veiksmingas antsvorio mažinimo programas stiprinimas” yra remiamas Sporto rėmimo fondo ir administruojamas Nacionalinės sporto agentūros. Projekto išlaidų suma yra 57 tūkst. Eur.
 • Projekto tikslas – stiprinti sporto ir fizinio aktyvumo specialistų kompetencijas sudaryti veiksmingas ir saugias mankštinimosi ir gyvensenos keitimo programas įvairaus amžiaus ir fizinio pajėgumo žmonėms siekiantiems mažinti antsvorį.
 • Projekto metu bus sukurta nuotolinio mokymo 3 mėn. programa, kuri bus nemokamai prieinama 300 šalies sporto ir fizinio aktyvumo specialistų.
 • Sporto ir sveikatingumo treneriai savo kvalifikaciją tobulins 96 val. Iš viso jie išklausys 42 val. aukštos kvalifikacijos lektorių vedamų paskaitų ir savarankiškam darbui nuotolinio mokymo sistemoje skirts 54 val.
 • Visas užduotis ir testus klausytojai atliks nuotoliniu būdu, o sėkmingai atsiskaitę gaus pažymėjimus (96 val.).

 

registruotis

Apie kursą

Šis projektas ” Sporto ir fizinio aktyvumo specialistų gebėjimų kurti saugias ir veiksmingas antsvorio mažinimo programas stiprinimas” yra finansuojamas Sporto rėmimo fondo (Nr. SRF-KT-2022-1-0022). Projekto tikslas – stiprinti sporto ir fizinio aktyvumo specialistų kompetencijas sudaryti veiksmingas ir saugias mankštinimosi ir gyvensenos keitimo programas įvairaus amžiaus ir fizinio pajėgumo žmonėms siekiantiems mažinti antsvorį.

Projekto metu bus sukurta nuotolinio mokymo 3 mėn. programa, kuri bus nemokamai prieinama 300 šalies sporto ir fizinio aktyvumo specialistų. Sporto ir sveikatingumo treneriai savo kvalifikaciją tobulins 96 val. Iš viso jie išklausys 42 val. aukštos kvalifikacijos lektorių vedamų paskaitų ir savarankiškam darbui nuotolinio mokymo sistemoje skirts 54 val. Visas užduotis ir testus klausytojai atliks nuotoliniu būdu, o sėkmingai atsiskaitę gaus pažymėjimus (96 val.).

Projekto metu siekiama suteikti teorinių žinių ir praktinių gebėjimų kurti saugias ir veiksmingas mankštinimosi programas antsvorio valdymui dirbant su įvairaus amžiaus asmenimis. Tikimasi, kad klausytojai išmoks saugiai ir veiksmingai skirti fizinį krūvį antsvorį turintiems asmenims. Po programos jie  žinos antsvorio valdymo psichologinius ypatumus ir su tuo susijusias rizikas, įgis kompetencijų atpažinti su valgymu ir mankštinimusi susijusį disfunkcinį elgesį. Jie taip pat išmoks stiprinti antsvorį turinčių asmenų pozityvų kūno vaizdą fizinio aktyvumo veikloje, o taip pat taikyti vidinės motyvacijos skatinimo ir gyvensenos keitimo principus bei gebės veiksmingai ir saugiai konsultuoti keičiant sportuojančiųjų gyvenseną (kasdieninį fizinį aktyvumą, sėdėjimo trukmę ir mitybos įpročius).

Kursų trukmė3 mėn.
Paskaitų trukmė42 val.
Savarankiško darbo apimtis54 val.
Galimybė mokytis nuotoliniu būdu Taip
Pažymėjimas Išduodamas pažymėjimas, 96 val.
Kursų kainaNEMOKAMI KURSAI
Naujos 30 klausytojų grupės kursų pradžia 2024 metų sausio 1 d.
Grupių formavimasKlausytojai į kursus priimami iš eilės pagal registracijos datą

Ką mokysitės?

Projekto metu bus mokoma šiomis temomis:

 • Kūno vaizdas ir fizinis aktyvumas. Pozityvaus kūno vaizdo stiprinimo svarba asmens gyvenimo kokybei – 6 val.
 • Veiksmingos mokslu grįstos svorio mažinimo strategijos: mokslo įrodymai. – 6 val.
 • Mankštinimosi programų skyrimas antsvorį mažinantiems asmenims: mokslo įrodymai – 6 val.
 • Dėmesingu įsisąmoninimu grįsto mankštinimosi įpročių formavimas – 6 val.
 • Kliento motyvavimas pokyčiams. Elgesio keitimo principai: teorija ir praktika – 6 val.
 • Anstvorio mažinimo programų sudarymas ir gerosios praktikos pavyzdžiai – 6 val.
 • Pratimų skyrimas ir antsvorį mažinančių asmenų gyvensenos keitimo praktika: sudėtingesnių atvejų analizė – 6 val.

Gaukite Lietuvos sporto akademijos pažymėjimą

Išklausius paskaitas, atlikus savarankiškus darbus ir išlaikius testą, išduodamas Lietuvos sporto akademijos pažymėjimas.

Pažymėjimas gali būti naudingas siekiant kreditų įskaitymo šalies ir užsienio aukštojo mokslo institucijose, pateikiant savo mokymosi pasiekimų aplanką.

Pažymėjimą galite naudoti profesiniuose ir socialiniuose tinkluose, minėti rašydami savo CV, prisistatant darbdaviams.