Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "LSA" slapukų politika. Daugiau informacijos

Įdomioji biomechanika

Kursas skirtas tiems, kurie siekia

  • Giliau suprasti žmogaus judėjimo metu veikiančias jėgas
  • Žinoti įvairių mechaninių dydžių bei reiškinių poveikį judesių atlikimui
  • Suprasti, kaip biomechanikos dėsniai susiję su sportiniais rezultatais.

 

 

registruotis

Apie kursą

Jei vedate treniruotes, kuriose reikalingas taisyklingas judesio atlikimas, fizinė veikla siejama su sportininko kūno, sporto įrankių bei tam tikros technikos reikalaujančiu judėjimu, kur didelę įtaką daro natūralios pasipriešinimo jėgos, siekiate geriausio rezultato fizinėje veikloje ar norite išvengti traumų taikydami savo treniruočių metodiką, kursai tikrai jums padės suprasti žmogaus kūno sandarą ir jo judėjimą remiantis mechanikos principais ir dėsniais, įvairių mechaninių dydžių bei reiškinių (jėgos, greičiai, pagreičiai, energija, galingumas, inercija, momentai, trintis, nuovargis, triktis) poveikį atliekant judesį.

Kursai vykdomi derinant kontaktinį ir nuotolinį darbą. Kontaktiniai seminarai vykdomi Kaune. Prisijungę prie nuotolinio mokymo platformos, klausytojai studijuoda temas, pasitikrina žinias testais, turi atlikti tam tikras savarankiško darbo užduotis. Sėkmingai atlikus visas užduotis, išduodamas pažymėjimas apie išklausytą kursą ir įgytas kompetencijas (30 val.).

 

Kurso trukmė4 savaitės
DalykasBiomechanika
Kurso baigimasSavarankiškų darbų atlikimas
Laikas, kurį rekomenduojama skirti kursams10 val. per savaitę
Dėstytojo kvalifikacija ir institucijaBiologijos m. dr., KTU
Studijavimo lygmuoPradedantysis
KalbaLietuvių
Mokymo(si) būdasNuotolinis
Kurso kaina149 Eur

Ką mokysitės?

Pagrindiniai taikomosios biomechanikos principai.

Judesiuose dalyvaujantys sąnariai, raumenys ir jų struktūra.

Pagrindiniai judesio ir jėgos biomechaniniai principai.

Griaučių raumenų sistemos mechaninės funkcijos, charakteristikos ir neuroraumeninė kontrolė.

Pozos, pusiausvyros ir sąnarių kinestezijos ypatybės.

Judesių biomechaninis atlikimas naudojant įrankį ar taikant tam tikrą treniruotės techniką.

 

Susipažinkite su dėstytojais

  • Doc. dr. Laura Daniusevičiūtė yra KTU Edukologijos katedros docentė, įgijusi biomedicinos mokslų srities daktaro kvalifikacinį laipsnį.
  • Nuo 2006 m. dirba pedagoginį ir mokslinį darbą: vykdo įvairius tiriamuosius darbus fizinio aktyvumo bei visuomenės sveikatos srityje, dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose, konferencijose.
  • Yra daugiau nei 40 tarptautinių publikacijų bendraautorė.
registruotis grįžti į kursus

Gaukite Lietuvos sporto akademijos pažymėjimą

Gaukite dėstytojo pasirašytą pažymėjimą su Lietuvos sporto akademijos logotipu ir užsitikrinkite savo kvalifikacijos kėlimo patvirtinimą šalies institucijose.

Pažymėjimas gali būti naudingas siekiant akademinių kreditų užskaitymo šalies ir užsienio aukštojo mokslo institucijose, pateikiant savo mokymosi pasiekimų aplanką.

Pažymėjimą galite panaudoti profesiniuose ir socialiniuose tinkluose, minėti rašydami savo CV, prisistatant darbdaviams.