Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "LSA" slapukų politika. Daugiau informacijos

Funkcinė treniruotė pažengusiems

Šis kursas skirtas Jums, jei

 • Norite suprasti, kas yra funkcinė treniruotė ir kokie yra šiuolaikinių treniruočių planavimo principai
 • Siekiate daugiau žinoti apie treniruočių planavimo procesą asmenims sportuojantiems dėl sveikatos ir sportininkams
 • Norite pasitikrinti, ar tikrai teisingai sudarote treniruočių programas ir teisingai taikote treniravimo principus
 • Norite geriau suprasti jėgos, ištvermės ir kitų fizinių savybių ugdymo principus ir žinoti kaip treniruočių procese visa tai suderinti
 • Šis kursas yra skirtas tiems, kurie labai atsakingai žiūri į treniravimo procesą ir nori žinoti daugiau.

 

registruotis

Apie kursą

Kursas skirtas pažengusiems sporto šakų ir sveikatingumo treneriams, norintiems žinoti daugiau apie efektyvaus ir atsakingo treniravimo procesą. Kursai gali būti įdomūs ir kineziterapeutams, siekiantiems giliau suprasti atletinio rengimo pagrindus. Kursuose rekomenduojame mokytis tiems, kurie jau yra susipažinę su funkcinės treniruotės pagrindais ar mūsų akademijoje yra išklausę kursą „Funkcinė treniruotė pradedantiesiems”.

Kursas padės atsakyti į klausimus – kodėl stiprėjama treniruočių metu, bet netampama stipresniu kasdieninėse situacijose, kaip paprastai sudaryti treniruočių programą ir taikyti progresavimo principus. Treniruočių procesas yra labai įdomus ir dar labiau atsakingas. Mes, treneriai, dirbame su žmonėmis, kurie patiki mums savo sveikatą – tad negalime daryti klaidų. Mes privalome žinoti, kaip parinkti teisingus treniravimo metodus, kaip padaryti teigiamą įtaką savo klientui ar sportininkui ir priversti jį jaustis geriau nepriklausomai nuo jo/jos mankštinimosi tikslų.

Kursą sudaro penkios temos, kuriose pateikta medžiaga apie jėgos ir kitų judėjimo gebėjimų naudą bei ugdymą, fizinio krūvio progresavimą ir regresavimą, mankštinimosi ir/ar treniravimo programų sudarymą. Taip pat trumpai apžvelgta, kas be sporto dar gali veikti sportinės veiklos rezutatus. Čia rasite svarbius pavyzdžius bei patarimus, kuriuos galima naudoti rašant mankštinimosi programas, o taip pat pateiksime daugumos pratimų palengvinimo ir pasunkimo variantus. 

Kursai vykdomi nuotoliniu būdu.  Prisijungę prie nuotolinio mokymo platformos rasite įgarsintas paskaitas, studijuosite papildomą medžiagą,  atliksite įdomias ir praktiškas savarankiško darbo užduotis.  Sėkmingai atlikus savarankiškus darbus, išduodamas pažymėjimas apie išklausytą kursą ir įgytas kompetencijas (36 val.).

 

Kurso trukmė6 savaitės
Mokomieji dalykaiTreniravimo mokslas
Mokymosi būdasNuotolinis
Kurso baigimasSavarankiškų darbų atlikimas
Laikas, kurį rekomenduojama skirti 2 val. per sav.
Dėstytojų kvalifikacija ir institucijaMagistras, Lietuvos sporto universitetas, Jyvaskule universitetas
Studijų lygmuoPažengęs
KalbaLietuvių
Kurso kaina49 Eur
Kurso pradžia Bet kuriuo metu

Ką mokysitės?

 

 • Treniruočių programų sudarymas remiantis fizinio pajėgumo testavimo rezultatais
 • Progresavimo ir regresavimo principų taikymas sudarant treniruočių programas
 • Pratimų parinkimo principai ir pratimų variantai sudarant treniruočių programas
 • Miego, mitybos ir streso poveikis sportinės veiklos rezultatams
 • Efektyvūs atsistatymo po fizinių krūvių būdai ir priemonės.

Susipažinkite su dėstytojais

 • Stanislovas Grincevičius yra Lietuvos sporto universiteto absolventas.
 • Stanislovas Grincevičius šiuo metu dirba krepšinio akademijoje Get Better Academy Čekijoje.
 • 2018 metais baigė sporto magistro studijas Jyväskylä universitete, Suomijoje.
 • Suomijoje dirbo su  pirmoje lygoje rungtyniaujančia krepšinio komanda „Jyväskylä Basketball Academy“; vaikinų grindų riedulio komanda „Happee“.
 • Lietuvoje dirbo su RKL, NKL ir LKL krepšinio žaidėjais kaip fizinio rengimo treneris bei Goodlife sporto klube asmeniniu treneriu.
 • Praktikas yra atlikęs Eurolygos komandoje TD Systems Baskonia bei amerikoje Mike Boyle Strength and Conditioning. Taip pat Žalgirio dublerių komandoje bei Kroatijoje „Biotrening“ organizacijoje ir Zagrebo „Cibona“ krepšinio komandoje. Dalyvavo fizinio rengimo seminaruose Kroatijoje, Vokietijoje ir Suomijoje. Taip pat yra sertifikuotas šiose organizacijose NSCA-CSCS, EXOS, Precision nutrition, Functional Movement Screen,  Bioforce, Altis bei Training For Warriors.

 

registruotis grįžti į kursus

Atsiliepimai apie kursus

Kursai labai informatyvūs, medžiaga pateikiama konkrečiai, aiškiai, naudojamos garsinės ir vaizdinės priemonės padeda geriau suprasti ir įsisamoninti informaciją. Visos temos aprašomos išsamiai, seminaruose pagilinamos teorinės žinios. Remiamasi nauja metodika, pagrįstais tyrimais. Profesionaliai sudėlioti solidūs kursai, tinkami ir pradedantiesiems ir pažengusiems treneriams, taip pat kineziterapeutams. Per minimalų laiką davė maksimalią naudą dalyviams.

Eglė Sakalaitė

Ačiū lektoriams. Žinios iš mokslinių straipsnių, iš praktikos dabar (o ne kas buvo ). Didžiausias privalumas – laikas. Būna intensyvūs 3 d kursai. Grižti iš jų su daugiau sumaišties galvoje, nei naudos. Čia – yra laiko viska suguldyti, pasibandyti, pasiklausti jei kas neaišku. O jei vistiek neaišku, tai ir dar kartą galima suspėti išsiaiškinti (o jeigu ir dar neašku, nes esi sulėtintas🙂 arba klausimas sudėtingas, tai ir trečią kartą spėsi pasitikslinti) !! Reti mokymai suteikia tokią galimybę. Sėkmės.

Olegas Lukminas

Kursai naudingi, išsamūs, tačiau nereikalaujantys itin daug laiko ir intensyvaus darbo, kadangi užsiėmimai organizuojami retai, paliekant daug laiko klausytojams įsisavinti informaciją ir pasiruošti savarankiškus darbus.

Gintaras Slavinas

Galiu tik pagyrimus ir padekas parasyti lektoriams. Tiek Laimonas, tiek Stanislovas yra nuostabūs profesionalūs mokytojai, labai atidūs ir pakantūs studentams, pilni tikrai naudingos patirties ir naujausiu zinių sporto srityje. Ir kontaktinės, ir nuotolinės paskaitos man buvo nerealiai įdomios ir, žinoma, naudingos. Labai DĖKOJU Laimonui ir Stanislovu!

Aušra Stankevičienė

Lektoriams noriu labai padėkoti už jų nuoširdų atsidavimą savo darbui.Tai yra tikri profesionalai,kurie žino ir tiki tuo,ką daro,kurie dalinasi savo žiniomis ir kartu priverčia mąstyti,o ne aklai kartoti. Ačiū.

Violeta Bimbirienė

Tikri savo srities žinovai, džiaugiuosi, kad galėjau dalyvauti. Sėkmės Jums kur bebūtumėte ir ką bedarytumėte:).

Jurgita Rumšienė

Gaukite Lietuvos sporto akademijos pažymėjimą

Gaukite dėstytojo pasirašytą pažymėjimą su Lietuvos sporto akademijos logotipu ir užsitikrinkite savo kvalifikacijos kėlimo patvirtinimą šalies institucijose.

Pažymėjimas gali būti naudingas siekiant akademinių kreditų užskaitymo šalies ir užsienio aukštojo mokslo institucijose, pateikiant savo mokymosi pasiekimų aplanką. 

Pažymėjimą galite panaudoti profesiniuose ir socialiniuose tinkluose, minėti rašydami savo CV, prisistatant darbdaviams.