Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "LSA" slapukų politika. Daugiau informacijos

Statistika pradedantiesiems: sporto duomenų analizė

Statistika mus lydi visur. Gerai parengta statistinė analizė suteikia tekstui aiškumą.

 • Neįgijote tvirtų elementariosios statistikos pagrindų?
 • Turite statistinius duomenis ir nežinote, ką su jais daryti, kaip analizuoti?
 • Nesuprantate kokį statistinės analizės būdą rinktis?
 • Negalite pasakyti, ar gauti skirtumai tarp grupių yra patikimi?
 • Nemokate teisingai atlikti prognozavimo analizės?
registruotis

Apie kursą

Jei nuolat atliekate paprastus, nedidelės apimties tyrimus fizinio aktyvumo, sporto ir sveikatos srityse, rašote baigiamąjį darbą ar nuolat susiduriate su sunkumais, norėdami duomenis apdoroti, sugaištate daug laiko rengdami pristatymus, kursai tikrai jums padės suprasti statistinės analizės esmę, išmokti greitai duomenis apibendrinti ir tiesiai iš duomenų lauko perkelti į vaizdines priemones – grafikus ir lenteles. Nuotolinis kursas pritaikytas dirbantiems ir užimtiems žmonėms, kurie nori išmokti ar atnaujinti elementariosios statistikos SPSS for Windows programa gebėjimus.

Į šiuos mokymus kviečiame dirbančius su statistika biomedicinos, socialinių ir kitų mokslų srityse, tačiau stokojančius atitinkamų kompetencijų, biomedicinos, socialinių ir kitų mokslų sričių studentus, statistika ir matematika besidominčius moksleivius,asmenis, norinčius gauti profesionalių žinių elementariosios statistikos srityje.

Kurso trukmė6 savaitės
Kurso pobūdisNUOTOLINIS
Kurso baigimasPraktinių darbų atsiskaitymas
Laikas, kurį reikės skirti kursams2-3 val. per savaitę
Dėstytojo kvalifikacija ir institucijabiomedicinos mokslų dr., Lietuvos sporto universitetas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Studijų lygmuoPradedantysis
KalbaLietuvių
Dėstytojo konsultacijos nuotoliniu būduTaip
VideoPaskaitų ir metodinės medžiagos video įrašai
Kontaktinis darbasIndividualus
Registracija Atvira bet kuriuo metu
Kursų kaina149 Eur

Ką mokysitės?

 • Darbo su SPSS programa pradmenys: duomenų bazės kūrimas, valdymas, duomenų įvedimas, įvedimo klaidų testavimas
 • Naujų požymių kūrimas – aritmetiniai veiksmai SPSS programoje ir požymių transformacija (perkodavimas)
 • Aprašomoji statistika kategoriniams ir kiekybiniams požymiams
 • Nepriklausomi palyginimai tarp grupių kategoriniamsir kiekybiniams požymiams
 • Priklausomų grupių palyginimai ir mažų imčių statistika
 • Atsitiktinių imčių sudarymo pradmenys
 • Grafinis duomenų vaizdavimas ir pateikimas tiesiai iš duomenų lauko, grafikų redagavimas.

Susipažinkite su dėstytojais

Doc. dr. Miglė Bacevičienė jau 16 metų  dirba mokslo tiriamąjį darbą, atlieka tiek mažesnės, tiek didelės apimties epidemiologinius tyrimus, dalyvauja projektuose, skaito pranešimus konferencijose, veda seminarus ir dėsto Lietuvos universitetuose tyrimų planavimo ir statistinės analizės metodologiją pradedantiems ir pažengusiems, turi tarptautinės patirties vykdant didelės apimties studijas.

Dėstytoja puikiai išmano tyrimų planavimo, dizaino ir statistinės analizės principus, konsultuoja tyrėjus, doktorantus bet pradedančiuosius jaunuosius mokslininkus, paprastai ir patraukliai perteikia svarbiausius principus, akcentuodama jų praktinį pritaikymą. Yra daugiau nei 30 tarptautinių mokslinių publikacijų bendraautorė.

registruotis grįžti į kursus

Gaukite Lietuvos sporto akademijos pažymėjimą

Gaukite dėstytojo pasirašytą pažymėjimą su Lietuvos sporto akademijos logotipu ir užsitikrinkite savo kvalifikacijos kėlimo patvirtinimą šalies institucijose.

Pažymėjimas gali būti naudingas siekiant akademinių kreditų užskaitymo šalies ir užsienio aukštojo mokslo institucijose, pateikiant savo mokymosi pasiekimų aplanką. 

Pažymėjimą galite panaudoti profesiniuose ir socialiniuose tinkluose, minėti rašydami savo CV, prisistatant darbdaviams.